Të fundit

U përfshi në aksident me veturë të vjedhur, arrestohet i dyshuari

Në raportin 24 orësh, policia ka deklaruar se është arrestuar një person në Prishtinë, pasi dyshohet për vjedhje të një veture.

Policia është shprehur se i njëjti ishte duke drejtuar një veturë me targa të huaja dhe ishte përfshirë në një aksident, kurse gjatë verifikimit ka rezultuar se vetura në korrik të vitit 2023 ishte raportuar e vjedhur në Suedi.

Vetura e vjedhur është dërguar në terminalin doganor, kurse me vendim të prokurorit, i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci