Të fundit

Grabiten mijëra euro në Ferizaj

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Ferizajt.

Një grua ka raportuar në polici së është vjedhur nga një person i maskuar.

Gjersa ka qënë duke punuar në një zyrë, një person i maskuar i është futur në zyrë dhe nën kërcënimin e armës i ka grabitur 4600 euro para të gatshme, thuhet në njoftimin e policisë.

I dyshuari është larguar nga vendi i ngjarjes, ndërsa rasti është duke u hetuar.

Rr. Brahim Ademi, Ferizaj 12.02.2024 – 13:55. Viktima femër kosovare ka raportuar se derisa ishte duke punuar në zyrë është futur një person i maskuar dhe nën kërcënimin e pistoletës i ka grabitur rreth 4600€ para të gatshme dhe është larguar në drejtim të panjohur. Rasti është duke u hetuar’’, thuhet tutje në raportin e policisë.

Video nga Paradoks

Ekskluzive: I kërkuar nga Interpoli për vr’asjen që tronditi Norvegjinë - misteri i njeriut që sillej në Ferizaj me katër identitete të rreme

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci