Të fundit

Burri rrah gruan në Gjakovë, i ndihmon edhe djali i tyre i mitur

Policia e Kosovës ka raportuar se në Gjakovë, janë arrestuar babai dhe djali i tij i mitur, pasi dyshohet se më datë 9 shkurt të këtij viti kanë ushtruar dhunë ndaj gruas së tij.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

“Gjakovë 09.02.2024 – 22:00. Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovarë (babai dhe djali i tij i mitur) nën dyshimin se të njëjtit me datën e cekur kanë ushtruar dhunë psikike dhe fizike ndaj viktimës femër kosovare bashkëshortes përkatësisht nënës së tij. Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje”, thuhet në raport.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci