Të fundit

Aksidenti mes policisë dhe një veture tjetër në rrugën “Bill Clinton”, lëndohen katër persona

Një aksident trafiku ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në rrugën “Bill Clinton” në Prishtinë, ku  në mesin e dy veturave të përfshira, njëra ishte e Polisicë së Kosovës.

Nga aksidenti, të lënduar kanë mbetur katër persona, dy prej tyre janë zyrtarë policorë.

Rastin për Paparacin e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë për Prishtinë, Flora Ahmeti, e cila tha se personat e lënduar janë dërguar për tretman mjekësor.

“Sot rreth orës 03:30 kemi pranuar informatën se në rrugën “Bill Klinton” në Prishtinë, ka ndodhur një aksident trafiku me lëndime. Në këtë aksident kanë qenë të përfshira dy vetura në lëvizje ( njëra nga to veturë e policisë). Si pasojë e aksidentit lëndime trupore kanë pësuar katër persona ( dy nga ta zyrtar policor). Personat e lënduar janë dërguar për tretman mjekësor. Me rastin po merret njësiti i trafikut rrugor”, u shpreh Ahmeti.

Video nga Paradoks

Ekskluzive: I kërkuar nga Interpoli për vr’asjen që tronditi Norvegjinë - misteri i njeriut që sillej në Ferizaj me katër identitete të rreme

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci