Të fundit

Eskalon situata në studion e emisionit, Laert Vasili i hedh ujë sekretarit të shoqatës greke OMONIA

Një debat në emisionin në ABC News ka degraduar në sherr midis aktorit Laert Vasili dhe sekretarit të shoqatës greke OMONIA, Marin Suli.

Të dy kanë filluar me fyerje pas një diskutimi rreth cështjes së arrestimit të kryetarit të zgjedhur të Himarës, Fredi Beleri dhe tensionin që ka krijuar kjo cështje në marrëdhëniet Shqipëri-Greqi.

Pas një debati verbal në studio me sekretarin e OMONIA-s, Marin Suli, Laert Vasili ngrihet nga vendi dhe i hedh ujë bashkëbiseduesit.

Debati

Laert Vasili: Po deshe bërtas unë dhe pushojnë të gjithë

Marin Suli: Ça ishte kjo me të bërtitur, moj motër ule zërin, se nuk jemi vlla.

Laert Vasili: Moj motër më thua mua? Unë jam njeri i besës. motra jeni ju që e shisni s*mën në Omonia.

Marin Suli: O laro pazari.

Video nga Paradoks

Ekskluzive: I kërkuar nga Interpoli për vr’asjen që tronditi Norvegjinë - misteri i njeriut që sillej në Ferizaj me katër identitete të rreme

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci