Të fundit

Samiti për Ukrainën më 28 shkurt në Tiranë, Zelensky do të vizitojë Shqipërinë

Më 28 shkurt në Tiranë do të mbahet samiti për Ukrainën, ku i pranishëm do jetë edhe presidenti ukrainas Volodimir Zelenksi.

Një ditë më pas, më 29 shkurt do të ketë një takim me vendet e Ballkanit Perëndimor po në kryeqytetin shqiptar.

Takimi në 29 shkurt i vendeve të Ballkanit Perëndimor do të jetë në kuadër të planit të rritjes ekonomike dhe perspektiva europiane e vendeve te rajonit.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci