Të fundit

E dërgoi në nominim, Romeo thotë se do t’i hakmerret Gracianos

Një zarf i bardhë erdhi në shtëpinë e Big Brother Vip Albania, ku tre të nominuarit e javës, Romeo, Lisi, dhe Heidi mbajtën një konferencë përballë banorëve të tjerë duke shprehur arsyet pse duhet të vazhdojnë garën ende.

Romeo, si një prej të nominuarve u shpreh se do hakmerret për gjërat që ai është duke kaluar që nga mbrëmja e së shtunës, pasi që siç e kemi parë prej reagimeve të tij nuk e priti aspak mirë nominimin me 2 personat më të lidhur në shtëpi.

Meriton: Çfarë do të ngeli peng po dole?

Romeo- Që nuk kryqëzova Gracianon.
Vesa: A do hakmerresh në vazhdim për këtë përjetim që të dhanë?

Romeo-Po.

Sara: Një emocion që ta ka mësuar situata me ata të tre aty dhe që do ta ndash me njerëzit që të dëgjojnë.

Romeo: Duhet ta pranojë, unë këto ditë kam qenë i përhumbur, por ndonjëherë kur përhumbesh për njerëzit e tu s’ka asnjë gjë të keqe. Kështu që mos kini frikë dhe kur jeni kështu.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci