Të fundit

Edona James reagon ashpër ndaj Afrim Muçiqit e MC Bekës

Disa javë më parë, Mc Beka dhe Afrim Muçiqi kanë treguar që nuk e pëlqejnë Edona James, finaliste e Big Brother Vip Kosova.

Madje Muçiqit ishte shprehur se as nuk do i këndonte në dasmë.

Sapo kishte parë intervistat e tyre nuk ka munguar as reagimi i Edonës në lidhje me këtë çështje.

Në një intervistë për ‘Prive’, Edona ka folur rreth deklaratave të tyre ku u shpreh “Ata kanë dashtë me rrit famën e vet qe me kanë përmend mu, atyre duhet me ju ardh marre për me fol për mu, nëse kishin pas fytyrë ata nuk kishin fol këso fjale ndaj meje, Afrim Muçiqin e njoh prej kohës se nanës teme, e tash ku është ai, kerkun hiç, ketë Mc Bekën nuk e njoh hiç”.

Video nga Paradoks

Intervistë ekskluzive: Valdet Zekaj rrëfen në detaje ngjarjen e Kumanovës

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci