Të fundit

Lajm i mirë për Liverpool, Salah rikthehet nga lëndimi

Së fundmi, gjiganti anglez, Liverpool u godit nga lëndimet, në repartin e mesfushës dhe në atë të sulmit.

Thiago dhe Dominik Szobszlai munguan së fundmi në mesfushë, në fazën e mbrojtjes Conor Bradley dhe Joe Gomez, si dhe portieri Alisson Becker.

Por, mungesa më e madhe për “Të Kuqtë” e Jurgen Klopp ishte ylli egjiptian, Mohamed Salah.

Tani, Liverpooli ka bërë të ditur se Salah, Alisson, Joe Gomez dhe Conor Bradley janë rikthyer me ekipin.

Lajm fantastik ky për Liverpoolin, që po garon kokë më kokë me Manchester Cityn dhe Arsenalin për titullin e Premier Ligës.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci