Të fundit

Dita e Shën Valentinit nuk do të jetë aspak romantike për këto shenja

Dita e Shën Valentinit festohet çdo vit më 14 shkurt dhe përfaqëson ditën e dashurisë dhe romancës.

Kjo është edhe dita kur shumë njerëz ndihen më të hapur dhe më të pambrojtur me ndjenjat e tyre, por gjithashtu përpiqen të qëndrojnë më këmbë në tokë dhe realistë.

Më 13 shkurt 2024, Marsi takohet me Venusin dhe Plutonin në Ujor, duke rezultuar në tensione, mosmarrëveshje dhe nervozizëm, veçanërisht në personat e shenjave të mëposhtme.

Demi

Lidhja e Venusit dhe Marsit me Plutonin në Ujor sjell tensione në punën tuaj, me rezultat që preken shumë edhe çështjet tuaja personale. Duhet qetësi dhe durim për të kaluar, pasi deri në datën 22 të muajit do të ketë shumë keqkuptime.

Luani

Përsëri po luani lojëra pushteti me partnerin tuaj. Kjo nevojë e juaja për të qenë vazhdimisht në qendër të vëmendjes po lodhet pak. Në kombinim me lidhjen Venus – Mars – Pluton, tensionet janë të larta dhe nervat janë në skaj. Atmosfera romantike është duke shkuar në shëtitje dhe sjelljet manipuluese që përvetësoni nuk po ju ndihmojnë.

Ujori

Me tensione, nerva, ankesa dhe, ndoshta, marrëdhënie të paligjshme do të jenë këtë ditë për ju. Asgjë më 14 shkurt nuk është pozitive për ju. Po përpiqeni t’i imponoheni partnerit dhe kjo nuk është mirë. Pajisuni me durim për të mos humbur atë që keni.

Video nga Paradoks

Dëshmia e Tomë Dodajt: Naim Murseli bleu armë, shtiu me një plumb për ta testuar para krimit

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci