Të fundit

Bie një ortek bore në Brezovicë

Një ortek bore ka rënë pasditen e së martes në Brezovicë.

Kështu njofton Shërbimi i Kërkim-Shpëtimit Malor i Kosovës të cilët theksojnë se kanë pranuar thirrje për ndihmë nga Patrolla e skijimit në Brezovicë

“Shpëtuesit tanë së bashku me Patrollën e Skijimit në Brezovicë e kan lokalizuar vendaksidentin dhe janë duke e zhvilluar operacionin e Kërkim-Shpëtimit”, thuhet në njoftim.

Paparaci është në pritje të përgjigjes së policisë për detaje të tjera.

 

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci