Të fundit

Donald Veshaj ironizon Arbër Hajdarin

Mbrëmjen e spektaklit të BBV pati një debat të ashpër mes Meritonit dhe Romeos.

Pasi banorët nuk e kaluan sfidën e javës, Romeo e akuzoi Meritonin për prishjen e saj. Ai u shpreh ndaj Meritonit se është fajtor për mungesën e ushqimit, ujit dhe cigareve në shtëpi.

Opinionisti Arbër Hajdari reagoi se banorët e kanë problemin vetëm tek mungesa e cigareve.

“Aman o Romeo se ke plot bukë në atë shtëpi, mos i merr kaq seriozisht provat e buxhetit se qenkan kot. Pa bukë nuk qenkeni” tha ai.

Vëmendje dha Donaldi më pas i cili reagoi përmes një Insta Story duke ironizuar Arbrin.

“Mirë mirë, goxha mirë” shkruan Donaldi.

Video nga Paradoks

"Sa ma budallë mashkulli ma shumë dhunë", "Fejohen për ni t'shkume n'deti": Valon Syla flet për dhunën ndaj grave, u drejtohet Vjosa Osmanit e Albulena Haxhiut - "Siguria financiare zgjidh shumë sene"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci