Të fundit

Motra e Bardhit refuzoi ta takonte, Meritoni i tregon arsyen Sarës

Në spektaklin e djeshëm, Bardhi është surprizuar nga motra e tij, ku mes emocionesh janë përqafuar dhe janë përlotur.

E pyetur nëse do donte të takonte dikë tjetër nga banorët e BBV, motra e Bardhit nuk pranoi. Në një bisedë, Meritoni pyet Sarën se pse nuk e takoi motra e Bardhit. Kjo e fundit, u shpreh se nuk e di, por ndoshta për faktin se  është për shkak të lojës që po bën.

Meritoni: Pse mendon që nuk të takoi motra e Bardhit?

SaraNuk e di, ti pse mendon? Si shok i mirë ma jep ti një përgjigje.

Meritoni: Unë mendoj që ka parë disa gabime që ke bërë ti ndaj raportit që keni të dy.

Sara: Ndoshta nuk i ka pëlqyer sjella ime deri tani sepse unë ka momente që fus lojën në veprimet e mia, përveç marrëdhënies sime dhe jam shumë e ndërgjegjshme për këtë gjë, por unë e di se kush jam jashtë dhe nëse ata do e kenë interesin të më njohin, do e mësojnë shumë se si jam unë.

Video nga Paradoks

Zana Avdiu shuan kurreshtjen, tregon se a ka të dashur - flet për martesë e fëmijë

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci