Të fundit

Baerbock thotë se Gjermania do të qëndrojë krah Ukrainës për aq kohë sa të ketë nevojë

Ministrja e Jashtme gjermane, Annalena Baerbock, ka kujtuar dyvjetorin e agresionit rus kundër Ukrainës.

Baerbock tha se në kto dy vjet, janë mijëra viktima dhe fëmijë që luajnë mes rrënojave.

“Dhe dëshira e pathyeshme për liri e ukrainasve, që mbrojnë jetën e tyre, atdheun, lirinë tonë të përbashkët. Ne qëndrojmë në krah të tyre për aq kohë sa duhet”, shkroi ajo.

Video nga Paradoks

Zana Avdiu shuan kurreshtjen, tregon se a ka të dashur - flet për martesë e fëmijë

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci