Të fundit

Fation Kuqari zbulon konkurrentin që do eleminohet nga Big Brother

Gjatë një bisede me Rike Roçin dhe Vesën, Fation Kuqari i bindur ka treguar se këtë javë do të eleminohet Gazi nga “BBVIP”.

Sipas konkurrentit, ai do të dalë nga shtëpia sepse tre banorët e tjerë që janë në nominim me të janë më të përfshirë dhe më të fortë se Gazi.

Fationi u shpreh se Sara Gjordeni është në një lidhje të sinqetë dhe ka disa debate të hapura, Egla është bërë shumë e fortë, ndërsa Juli ka dalë dy herë i preferuar.

Video nga Paradoks

"Sa ma budallë mashkulli ma shumë dhunë", "Fejohen për ni t'shkume n'deti": Valon Syla flet për dhunën ndaj grave, u drejtohet Vjosa Osmanit e Albulena Haxhiut - "Siguria financiare zgjidh shumë sene"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci