Të fundit

Arrestohen babë e bir në Kavajë, dyshohet se e rrahën njëri-tjetrin

Babai dhe djali janë arrestuar në Kavajë, pasi të njëjtit dyshohet se kanë ushtruar dhunë ndaj njëri-tjetrit.

Në njoftimin e policisë është bërë e ditur se babai është i moshës 65-vjeçare, ndërkaq djali 32-vjeçar.

“Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Durrës, për veprime të mëtejshme”, thuhet tutje në njoftimin e policisë.

Video nga Paradoks

"Sa ma budallë mashkulli ma shumë dhunë", "Fejohen për ni t'shkume n'deti": Valon Syla flet për dhunën ndaj grave, u drejtohet Vjosa Osmanit e Albulena Haxhiut - "Siguria financiare zgjidh shumë sene"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci