Të fundit

“Mos na bëhet xheloz Bardhi”, përqafime mes Silvit dhe Sarës

Producenti Silvi Forte, banori më i ri që i është bashkuar shtëpisë së ‘Big Brother Vip Albania 3’, duket se ka filluar një afrimitet me Sarën e cila deri më tani kishte një afirmitet me këngëtarin Bardhi.

Para se të hynte në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, Silvi është shprehur për “Fan Club” se me Sarën njihen nga jashtë dhe do dalin fotot.

Deklarata e tij ka hedhur dyshime se ata kanë përjetuar një lidhje dashurie mes tyre më hërët, por kjo mbetet për t’u parë në vazhdim.

Ditën e sotme ata kanë zhvilluar një bisedë së bashku në oborr, ku Silvi i thotë se e do patjetër brenda në shtëpi, ndërkohë që Sara e përqafon.

Video nga Paradoks

"Sa ma budallë mashkulli ma shumë dhunë", "Fejohen për ni t'shkume n'deti": Valon Syla flet për dhunën ndaj grave, u drejtohet Vjosa Osmanit e Albulena Haxhiut - "Siguria financiare zgjidh shumë sene"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci