Të fundit

Dua Lipa emërohet Ambasadore Globale e “YSL Beauty”

Që nga viti 2019, Dua Lipa ka kryesuar ekskluzivitetin “Libre” si ambasadore e markës globale të “YSL Beauty”; sot, ajo vazhdon të mishërojë në mënyrë perfekte feminitetin modern si Ambasadore e sapoemëruar Globale e grimit për “YSL Beauty”.

Një lider në kulturë dhe një ikonë për brezat e ardhshëm, Dua sjell ndikimin e saj të fuqishëm në shkallë në “YSL Beauty”, duke punuar me markën për të thyer kufijtë e bukurisë në emër të vetëshprehjes së guximshme dhe lirisë së egër.

“Për mua, aromat dhe grimi janë një formë tjetër e vetëshprehjes, një mënyrë për të eksploruar lojën time, kreativitetin dhe individualitetin tim. Jam e emocionuar që jam në këtë rrugëtim si pjesë e familjes “YSL Beauty””, Ambasadorja e re globale e grimit, Dua Lipa.

Për YSL Beauty, çdo vështrim dhe çdo moment është një deklaratë e vetvetes. Askush nuk ka ndikuar në brezin e tyre më shumë se Dua Lipa, e cila e zotëron dukjen e saj në mënyrë të pafalshme, duke ngjallur një ndjenjë lirie në shpirtin e saj të grimit që ndihet në mbarë botën. Dua udhëheq me emocion, dashuri për veten dhe shprehje përmes fuqisë dhe kreativitetit brenda bukurisë, shkruan prnewswire.

“Dua Lipa sjell një energji elektrizuese në markën tonë, duke frymëzuar gratë që jo vetëm të vendosin grim, por të bëjnë një deklaratë se kush janë dhe çfarë përfaqësojnë. Ndikimi i saj është një festë e individualitetit, një deklaratë fuqizimi, duke i inkurajuar të gjithë të përqafojnë me besim bukurinë e tyre unike.” – Stephan Bezy, Menaxher i Përgjithshëm Ndërkombëtar, YSL Beauty.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Video nga Paradoks

"Sa ma budallë mashkulli ma shumë dhunë", "Fejohen për ni t'shkume n'deti": Valon Syla flet për dhunën ndaj grave, u drejtohet Vjosa Osmanit e Albulena Haxhiut - "Siguria financiare zgjidh shumë sene"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci