Të fundit

Arta Kabashi reagon për herë të parë pas daljes nga Big Brother

Arta Kabashi, u eliminua prej garës së ‘Big Brother Vip Albania’ në ‘Prime-n’ e kaluar. Eliminimi i saj erdhi i papritur pasi asnjë prej banorëve nuk e dinte që do të kishte një eliminim të dyfishtë.

Pas daljes nga formati nuk ka pasur një reagim prej Artës, përveç intervistave në të cilat ka marrë pjesë.

Gjatë ditës së sotme, nëpërmjet një postimi në Instagram, Arta ka falenderuar të gjithë mbështetësit e saj dhe tregon lidhur me eksperiencën dhe shoqërinë që ka fituar brenda shtëpisë së ‘BBV3’.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ARTA (@artaakabashi)

Video nga Paradoks

"Sa ma budallë mashkulli ma shumë dhunë", "Fejohen për ni t'shkume n'deti": Valon Syla flet për dhunën ndaj grave, u drejtohet Vjosa Osmanit e Albulena Haxhiut - "Siguria financiare zgjidh shumë sene"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci