Të fundit

Festa e Romës zgjat pak, Zapata ndëshkon verdhekuqtë

Roma po luan kundër Torinos, duel i javës së 26-të në Serie A. Skuadra e De Rossit vjen pas kualifikimit ndaj Feyenoordit në Europa League.

Dhe në “Olimpico” do të tentojë fitoren e dytë radhazi në kampionat, për të vijuar të jetë afër zonës Champions.

Sërish kundërshtarë kryeqytetas për ekipin e Juric, që humbi 0-2 kundër Lazios.

Serie A ROMA-TORINO 1-1 (Dybala (p) 41’/Zapata 44′)

44′ Zgjat pak festa e Romës. Duvan Zapata fiton duelin ajror me mbrojtjen vendase dhe shënon me kokë.

41′ Penallti për Romën. Ekzekuton saktë Paulo Dybala, verdhekuqtë në avantazh.

Video nga Paradoks

"Sa ma budallë mashkulli ma shumë dhunë", "Fejohen për ni t'shkume n'deti": Valon Syla flet për dhunën ndaj grave, u drejtohet Vjosa Osmanit e Albulena Haxhiut - "Siguria financiare zgjidh shumë sene"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci