Të fundit

Zhaklin Lekatari pranon hapur se ka tradhëtuar partnerin e saj

Ish-opinionistja e “BBVIP2”, Zhaklin Lekatari teksa ishte e ftuar në “INSPIRE PodCLASS”,ku ka treguar më shumë edhe për jetën e saj personale.

E pyetur nga Alketa Vejsiu se a ka tradhtuar ndonjëherë, Zhaku u shpreh “Po” pasi sipas saj njeri në periudha të ndryshme të jetës së tij ka probleme në çift dhe nuk i zgjidh ato me partnerin por zgjidhjen e gjëjmë jashtë lidhjes.

“Edhe më kanë tradhtuar, edhe kam tradhtuar. Unë nuk besoj tek ajo fjalia që: ‘Once a cheater, always a cheater’. Unë mendoj që njeriu në periudha të ndryshme të jetës së tij bën zgjedhje të ndryshme dhe mendoj që tradhtia nuk është me domosdoshmëri një arsye apo një qëllim për të dëmtuar tjetrin. Është një mungesë që ne kemi, dhe është një problem që ne kemi ndoshta me veten tonë dhe këtë problem nuk e zgjidhim në çift, apo me partnerin, apo edhe me veten tonë, por e gjejmë zgjidhjen jashtë.”– tha Zhaklina.

Video nga Paradoks

"Sa ma budallë mashkulli ma shumë dhunë", "Fejohen për ni t'shkume n'deti": Valon Syla flet për dhunën ndaj grave, u drejtohet Vjosa Osmanit e Albulena Haxhiut - "Siguria financiare zgjidh shumë sene"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci