Të fundit

Rama: Ish-objektin “Gërmia” po e pastrojmë për ta bërë gati projektin për sallën e koncerteve

Kryetari i Prishtinës, Përparim Rama ka thënë se gjithë hapësirën brenda ish-shtëpisë së mallrave “Gërmia” po e lirojnë dhe pastrojë, për ta bërë gati për krijimin e muzeut dhe sallën e koncerteve.

Ai ka shkruar në Facebook se Prishtina po transformohet.

“Gjithë hapësirën brenda ish shtëpisë së mallrave “Gërmia” po e lirojmë dhe pastrojmë, për ta bërë gati për super projektin, krijimin e muzeut dhe sallën e koncerteve. Prishtina po transformohet”, ka shkruar Rama.

Video nga Paradoks

"Sa ma budallë mashkulli ma shumë dhunë", "Fejohen për ni t'shkume n'deti": Valon Syla flet për dhunën ndaj grave, u drejtohet Vjosa Osmanit e Albulena Haxhiut - "Siguria financiare zgjidh shumë sene"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci