Të fundit

Zhvillime dramatike në Prishtinë: LVV, PDK, AAK dhe AKR bëhen bashkë kundër Ramës

Opozita e përbërë nga LVV-ja, PDK-ja, AAK-ja dhe AKR-ja pritet ta shkarkojë sot kryesuesin e Kuvendit Komunal të Prishtinës, Pëllumb Bajqinovcin e LDK-së.

Shkarkimi i Bajqinovcit pritet të bëhet sot në seancën e jashtëzakonshme të asamblesë, e cila ka nisur sor rreth orës 15:00.

Kësisoj, partitë opozitare të pushtetit të Përparim Ramës, të cilët e kanë shumicën në Asamblenë Komunale, pritet të marrin pushtetin mbi pozitën e kryekuvendarit.

Video nga Paradoks

"Sa ma budallë mashkulli ma shumë dhunë", "Fejohen për ni t'shkume n'deti": Valon Syla flet për dhunën ndaj grave, u drejtohet Vjosa Osmanit e Albulena Haxhiut - "Siguria financiare zgjidh shumë sene"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci