Të fundit

Tensione para gjysmëfinales së dytë të Kupës së Mbretit, tifozët provojnë të futen me dhunë brenda stadiumit

Sonte zhvillohet gjysmëfinalja e dytë e Kupës së Mbretit mes Athletic Bilbao dhe Atletico Madrid.

Ndeshja e parë kishte përfunduar me shifrat 0 me 1 në të mirë të skuadrës baske.

Ka një atmosferë të ‘çmendur’ para stadiumit ‘San Mames’, me tifozët e Bilbaos që kanë tentuar të futen madje me dhunë brenda stadiumit.

Situata nuk është aspak e qetë dhe ka madje tension të madh, me startin e ndeshjes që mund të shtyhet.

Video nga Paradoks

"Sa ma budallë mashkulli ma shumë dhunë", "Fejohen për ni t'shkume n'deti": Valon Syla flet për dhunën ndaj grave, u drejtohet Vjosa Osmanit e Albulena Haxhiut - "Siguria financiare zgjidh shumë sene"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci