Të fundit

Pamje të rënda: Vrasja në Korçë, e qëllon përball më pas vret veten – publikohen pamjet

Këto janë pamje ekskluzive të ngjarjes së rëndë të ndodhur mbrëmë në lagjen 18 në Korçës ku një person vrau një 40 vjeçar dhe më pas vrau veten.

Sikurse duket nga pamjet e kapura nga kamerat e sigurisë, Emiljano Pine ishte duke qëndruar në këmbë, teksa i afrohet shumë afër tij dhe e vret në vend. Sapo 40-vjeçari është shtrirë në tokë, Ilia ka drejtuar armën drejt vetes.

Pine ndërroi jetë gjatë rrugës për në spital. Pas ngjarjes tronditëse policia ka ngritur një pistë hetimi që lidhet me konflikte pronësie.  Mësohet se babai i autorit Ilia Lluka bashkëjetonte me nënën e viktimës Emiljano Pine.

Babai i autorit ka dashur që shtëpinë e tij t’ia linte trashëgim djalit të bashkëjetueses Emiljano Pine çka e ka shtyrë këtë të fundit të kryejë krimin makabër.

Video nga Paradoks

Zana Avdiu shuan kurreshtjen, tregon se a ka të dashur - flet për martesë e fëmijë

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci