Të fundit

Sot mbahet seanca ndaj Sveçlës dhe të tjerëve për hedhje të gazit lotsjellës në Kuvend

Sot duke filluar nga ora 09:00 do të mbahet seanca ndaj Ministrit të Brendshëm të Kosovës, Xhelal Sveçla.

Ai akuzohet për hedhje të gazit lotsjellës në vitin 2019 në Kuvendin e Kosovës.

Seanca do të mbahet edhe ndaj deputetëve tjerë të Lëvizjes Vetëvendosje si Fitore Pacolli, Salih Zyba dhe Drita Millaku.

Video nga Paradoks

Zana Avdiu shuan kurreshtjen, tregon se a ka të dashur - flet për martesë e fëmijë

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci