Të fundit

Kurti me Aliun të hënën në terren, shënojnë fillimin e punimeve në rrugën Prishtinë-Mitrovicë

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, nesër bashkë me ministrin e Infrastrukturës Liburn Aliu, do të jenë në terren.

Bëhet fjalë për fillimin e punimeve në rrugën Prishtinë-Mitrovicë.

“Me rastin e fillimit të punimeve për Projektin ” Zgjerimi i Rrugës Nacionale  M2″,   të rrugës  Prishtinë – Mitrovicë, organizuar  nga Ministria e Mjedisit, Planifikimit Hapësinor dhe Infrastrukturës, do të bëhet vizitë ku do të marrin pjesë  z.Liburn Aliu – Minister i MMPHI-se, dhe kryeministri i Republikës së Kosovës z. Albin Kurti”, thuhet në njoftim e Ministrisë së Infrastrukturës.

Video nga Paradoks

Zana Avdiu shuan kurreshtjen, tregon se a ka të dashur - flet për martesë e fëmijë

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci