Të fundit

Tronditet Ronela Hajati, dëgjon zërin e të atit të ndjerë

Kanë kaluar më shumë se 10 vite që kur këngëtarja Ronela Hajati humbi babain e saj.

Ajo shpesh e kujton edhe me postime në rrjetet sociale ndërsa emrin e tij e ka bërë edhe tatuazh në krah.

Sot, u deshën vetëm disa sekonda që këngëtarja të dëgjonte zërin e babait të saj dhe të shpërthente në lot.

Këngëtarja Ronela Hajati ka shfaqur emocion të fortë pasi dëgjoi zërin e babait të saj në një surprizë të përgatitur gjatë programit “Muzikë kur dëgjoj” në “E Diell” në Top Channel.

Miqtë dhe mikeshat e Ronelës, shoqëruar nga këngëtarja Anxhela Peristeri, kënduan për të këngën “Plas” të Flori Mumajesit.

Kënga “Plas” ka një vlerë të veçantë për Ronelën, duke e sjellë kujtimin e një periudhe të rëndësishme dhe të ndjeshme në jetën e saj artistike kur ishte pjesë e “Threedots”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by E Diell ☀️ (@ediell_topchannel)

Video nga Paradoks

Zana Avdiu shuan kurreshtjen, tregon se a ka të dashur - flet për martesë e fëmijë

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci