Të fundit

Qëndron Kastrati dhe kandidati i VV-së shkojnë në balotazh

Qëndron Kastrati dhe Lëvizja Vetëvendosje shkojnë në balotazh në Kamenicë, sipas sondazhit të prezantuar në Klan Kosova.

PSD me Qëndron Kastratin ka marrë 32.20% derisa ai i Vetëvendosjes Kadri Rahimaj ka marrë 31.60% që shkojnë në balotazh.

Partia e tretë në këtë komunë është LDK me 16.50%, PDK me 14.50% dhe AAK me 4.10%.

Video nga Paradoks

"Sa ma budallë mashkulli ma shumë dhunë", "Fejohen për ni t'shkume n'deti": Valon Syla flet për dhunën ndaj grave, u drejtohet Vjosa Osmanit e Albulena Haxhiut - "Siguria financiare zgjidh shumë sene"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci