Të fundit

25 të vdekur nga zjarri në një klub nate në Stamboll

Njëzet e pesë persona kanë vdekur dhe disa të tjerë janë plagosur pas një zjarri në një klub nate në Stamboll.

Zjarri dyshohet se shpërtheu gjatë punimeve të rinovimit në këtë klub nate.

Deri më tani nuk dihen shkaqet që e kanë shkaktuar zjarrin.

 

Video nga Paradoks

Zana Avdiu shuan kurreshtjen, tregon se a ka të dashur - flet për martesë e fëmijë

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci