Të fundit

Dukagjin Gorani: Dialogu është pika e dështimit të Kurtit, jo pika e fortë

Për atë që rëndom trumbetohet si “pika e fortë” e Kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti, përkatësisht dialogu me Serbinë, për opinionistin dhe gazetarin Dukagjin Gorani e kundërta është e vërtetë.

Unë s’di kush e ka nis këtë pohim që dialogu është pika më e fortë e Kurtit, mendoj që ka qenë pika me e dobët dhe pika më e dështuar e qeverisjes së tij është dialogu dhe menaxhimi i veriut. Ne jemi vend nën sanksione ose nën masa kufizuese për shkak të keqmenaxhimit të skajshëm të procesit të Dialogut”, ka thënë Dukagjin Gorani në Pressing.

Video nga Paradoks

Zana Avdiu shuan kurreshtjen, tregon se a ka të dashur - flet për martesë e fëmijë

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci