Të fundit

U skualifikuan me zarf të zi: Egla, Meritoni dhe Ilnisa izolohen në të njëjtën dhomë

Çifti Ilnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi i janë bashkuar aktores Egla Ceno në dhomën e bardhë, ku janë izoluar veçmas banorëve të tjerë pas u skualifikuan me zarf të zi.

Egla Ceno qëndronte e izoluar aty prej dy ditësh ndërsa moderatori dhe gazetarja iu bashkuan mbrëmjen e sotme, pas leximit të zarfit të zi.

Të tre konkurrentët që u përjashtuan pas përplasjeve të forta mes tyre ku Meritoni dhe Ilnisa përndiqnin aktoren, ndërsa kjo e fundit i derdhi verën në kokë moderatorit, do të bashkëjetojnë së bashku.

“Kërkova falje por ti nuk ishte aty ta dëgjoje. E thashë tek dera, jo jashtë shtëpisë. Mund të kërkosh edhe ti falje po deshe”, i drejtohet Egla Meritonit.

Ndërsa Meritoni iu përgji: “Kërkova dhe unë falje, kur nuk ishe ti”.

Tre banorët janë skualifikuar nga loja dhe s’janë më pjesë e garës, vetëm nëse publiku vendos që ata të rikthehen në shtëpinë e BBV.

Dy prej tyre do të rikthehen në garë të shtunën, ndërsa njëri do të eleminohet.

Video nga Paradoks

"Sa ma budallë mashkulli ma shumë dhunë", "Fejohen për ni t'shkume n'deti": Valon Syla flet për dhunën ndaj grave, u drejtohet Vjosa Osmanit e Albulena Haxhiut - "Siguria financiare zgjidh shumë sene"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci