Të fundit

Erolld Belegu dhe Diola Dosti shijojnë pushimet në Spanjë [foto]

Erolld Belegu dhe Diola Dosti pak javë më parë zyrtarizuan lidhjen e tyre të dashurisë.

Biznesmeni i njohur nga Kosova dhe bukuroshja nga Shqipëria duket se po shijojnë pushimet e para si çift.

Si destinacion të këtyre pushimeve ata kanë zgjedhur Barcelonën, një nga vendet më të bukura në Spanjë.

Derisa po argëtohen në shoqërinë e njëri-tjetrit, dyshja nuk kanë ngurruar të sjellin pamje të vendit.

Në një intervistë të re, Belegu tregoi se si u njoh me nutricionisten dhe kishte pak kohë.

Ata u takuan në koncertin e Vesa Lumës të organizuar në Shqipëri dhe që aty filluan komunikimin.

 

Video nga Paradoks

"Sa ma budallë mashkulli ma shumë dhunë", "Fejohen për ni t'shkume n'deti": Valon Syla flet për dhunën ndaj grave, u drejtohet Vjosa Osmanit e Albulena Haxhiut - "Siguria financiare zgjidh shumë sene"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci