Të fundit

E papritur, Meritoni i shkon Eglës te krevati dhe e përqafon, shikoni si reagon Ilnisa

Një përqafim ka ndodhur mes Meritonit dhe Eglës këtë mëngjes.

Pasi është zgjuar Meritoni ka shkuar te shtrati i Eglës, e cila po flinte në pjesën e jashtme të dhomës së bardhë, dhe i ka thënë se për ditëlindje ka shkuar ta përqafojë.

Egla i tha se ditëlindjen e ka nesër, por se mund ta pranonte një përqafim.

Më pas Meritoni i ka shkuar në shtrat dhe e ka përqafuar, teksa e ka pyetur se përse fjeti jashtë.

“Më mungonte ajri, ju flinit”, iu përgjigj aktorja.

Më pas në pjesën e jashtme ka dalë edhe Ilnisa, e cila kur mësoi se e ka ditëlindjen nesër, i tha: Kështu gënjen gjithmonë? Se më the dje që e kam nesër!

“Ta thash pasi kishte kaluar ora 12… ‘nesër kam ditëlindjen’. Pse nuk të dalin llogaritë”, iu përgjigj ajo.

Video nga Paradoks

"Sa ma budallë mashkulli ma shumë dhunë", "Fejohen për ni t'shkume n'deti": Valon Syla flet për dhunën ndaj grave, u drejtohet Vjosa Osmanit e Albulena Haxhiut - "Siguria financiare zgjidh shumë sene"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci