Të fundit

Ushtria izraelite thotë se 99% e armëve të gjuajtura nga Irani janë kapur

Ushtria izraelite tha të dielën se “99%” e më shumë se 300 predhave të gjuajtura në Izrael nga Irani u kapën.

Vetëm “një numër i vogël” raketash balistike arritën në territorin e vendit, tha zëdhënësi i Forcave të Mbrojtjes të Izraelit, Daniel Hagari, shkruan CNN, përcjell Paparaci.

Hagari bëri të ditur se rreth 170 dronë, më shumë se 30 raketa lundrimi dhe më shumë se 120 raketa balistike u lëshuan nga Irani, duke shtuar se ato që ranë shkaktuan vetëm dëmtime të lehta.

Video nga Paradoks

"Jam politikani i parë që jam deklaru publikisht që jam ateist": Dardani flet gjerësisht për bindjet e tij e hoxhallarët, bën krahasimin me vende tjera - "Bota kish qenë ma e mirë"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci