Të fundit

Prizrenasit si mjafton që dhunon fizikisht dhe psiqikisht familjen, ua demolon edhe veturën

Është arrestuar një burrë në Prizren, i cili dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike dhe psiqike ndaj familjes së tij.

Ai dyshohet po ashtu se demoloi makinën e familjes, njofton Paparaci.

“Është arrestuar i dyshuari kosovar nën dyshimin se i njëjti ka ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj familjarëve të tij, dhe po ashtu ka dëmtuar e demoluar edhe makinën e familjes”, njofton raporti 24 orësh i policisë.

Ndërkaq, me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Video nga Paradoks

"Jam politikani i parë që jam deklaru publikisht që jam ateist": Dardani flet gjerësisht për bindjet e tij e hoxhallarët, bën krahasimin me vende tjera - "Bota kish qenë ma e mirë"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci