Të fundit

Kurti e dënon sulmin ndaj Izraelit: Akt i paprecedent që rrezikon destabilizimin e rajonit

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti, ka reaguar rreth sulmit të Iranit ndaj Izraelit.

Kurti e quajti “akt të paprecedentë”.

Ai theksoi se përbën rrezik të madh që rrezikon destabilizimin e rajonit.

“Tash, më shumë se kurë, bota duhet t’i japë përparësi përfundimit të armiqësive dhe nxitjes së paqes së qëndrueshme”, ka shkruar i pari i Qeverisë së Kosovës në X.

Video nga Paradoks

"Jam politikani i parë që jam deklaru publikisht që jam ateist": Dardani flet gjerësisht për bindjet e tij e hoxhallarët, bën krahasimin me vende tjera - "Bota kish qenë ma e mirë"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci