Të fundit

Kjo është gjendja e futbollistit të Romës që kolapsoi në fushë

Mbrojtësi i Romës, Evan Ndicka është në gjendje stabile dhe jashtë rrezikut për jetë. Kështu ka njoftuar Roma në orët e vona të së dielës.

Ndicka kolapsoi në fushë gjatë ndeshjes me Udinesen. Është mbajtur për gjoksi dhe ka rënë në fushë. Ka pasur frikë për gjendjen e tij, por Roma ka thënë se Ndicka po ndihet mirë dhe është në gjendje stabile.

Ndeshja është pezulluar pas rastit, ndërsa për këtë ishte pajtuar edhe Udinese.

 

Video nga Paradoks

"Jam politikani i parë që jam deklaru publikisht që jam ateist": Dardani flet gjerësisht për bindjet e tij e hoxhallarët, bën krahasimin me vende tjera - "Bota kish qenë ma e mirë"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci