Të fundit

Nominimi me dy faza, ky banor u largua mbrëmë nga shtëpia e Big Brother VIP

Lidi u largua mbrëmë nga shtëpia më e famshme e Big Brother VIP, duke i dhënë fund rrugtimit për çmimin e madh.

I pyetur se si ndihet që i shpëtoi nominimit, Liami u shpreh se: “Shumë mirë. Të dëgjosh dhe të ruash qetësinë në këtë lojë nuk do të thotë që t’i nuk di të luash. Unë kam dëgjuar për javë të tëra të gjithë dhe tashmë avash avash po i futem unë asaj rrugës që kanë ndërmarrë djemtë dhe vajzat e tjera, mirëpo me qetësinë më të madhe. Faleminderit për videon e Grande Fratelos që tregoi se edhe banorët që vijnë pas mund të fitojnë. Pse të mos jem unë?”

Nga studio, Lidi tha se: “Gjëja që më pëlqeu më pak, kudo që prekje ishte zjarr. Prekje te Juli, një zjarr, te Egla po ashtu, te Heidi… Momente të bukura sigurisht momenti kur Romeo më shpëtoi.”

I pyetur se kush do ta fitojë Big Brotherin, Lidi tha se: “Dua shumë ta fitoj Juli apo Heidi. Uroj shumë që të tejkalohet presioni dhe ta fitojë një femër. Por Heidi, po. Heidi dua ta fitojë”

Video nga Paradoks

"Jam politikani i parë që jam deklaru publikisht që jam ateist": Dardani flet gjerësisht për bindjet e tij e hoxhallarët, bën krahasimin me vende tjera - "Bota kish qenë ma e mirë"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci