Të fundit

Dy votues me kusht deri më tani në Qendrën IBCM në Mitrovicë të Veriut

Dy votues me kusht kanë votuar deri më tani në Qendrën IBCM në Mitrovicë të Veriut, raporton Klan Kosova.

Sot po votohet për ose kundër shkarkimit  të katër kryetarëve të komunës së Mitrovicës së Veriut, Leposaviqit, Zubin Potokut dhe Zveçanit.

Video nga Paradoks

"Jam politikani i parë që jam deklaru publikisht që jam ateist": Dardani flet gjerësisht për bindjet e tij e hoxhallarët, bën krahasimin me vende tjera - "Bota kish qenë ma e mirë"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci