Të fundit

Zhduket një person në Shtime

Një person është raportuar i zhdukur në Shtime më 20 prill.

Në raportin 24 orësh të policisë thuhet se një burrë tjetër e ka raportuar rastin në fjalë duke thënë viktima është larguar nga objekti ku ndodheshin dhe nuk ka më njohuri për vendndodhjen e tij.

Rasti është në procedurë hetimore.

Video nga Paradoks

"Jam politikani i parë që jam deklaru publikisht që jam ateist": Dardani flet gjerësisht për bindjet e tij e hoxhallarët, bën krahasimin me vende tjera - "Bota kish qenë ma e mirë"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci