Të fundit

Ndalohet serbi në Joshanicë të Leposaviqit pati gjëra në vlerë të 1 mijë eurove në veturë

Policia ka bërë të ditur se në fshatin Joshanicë në Leposaviq ka ndaluar një veturë me targa të Serbisë që shofer kishte një shtetas të Serbisë,  i cili dyshohet se ka hyrë në e Kosovë nga Serbia nëpër rrugët ilegale.

Në raportin 24 orësh të policisë thuhet se i njëjti në veturë kishte të ngarkuara gjësende të ndryshme me vlerë rreth 1 mijë euro.

I dyshuari është shoqëruar në stacionin policor dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit rasti procedohet në procedurë të rregullt, ndërsa vetura është dërguar në terminalin doganor për procedura të mëtutjeshme.

Video nga Paradoks

"Jam politikani i parë që jam deklaru publikisht që jam ateist": Dardani flet gjerësisht për bindjet e tij e hoxhallarët, bën krahasimin me vende tjera - "Bota kish qenë ma e mirë"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci