Të fundit

Drenas, arrestohen tre persona pasi e sulmuan një zyrtar policor

Tre persona janë arrestuar në Drenas dje pasi të njëjtit pas një mosmarrëveshje në trafik kanë kanosur, si dhe kanë tentuar ta sulmojnë një zyrtar policor i cili ishte jashtë detyrës zyrtare.

Në raportin 24 orësh të policisë thuhet se me vendim të prokurorit pas intervistimit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Video nga Paradoks

"Jam politikani i parë që jam deklaru publikisht që jam ateist": Dardani flet gjerësisht për bindjet e tij e hoxhallarët, bën krahasimin me vende tjera - "Bota kish qenë ma e mirë"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci