Të fundit

Votimi në veri, Elshani: Nuk presim që të ketë probleme

Sot po zhvillohet procesi i votimit për shkarkimin e kryetarëve të katër komunave veriore.

Qytetarët serbë do të kenë mundësi që të shprehin mendimin e tyre nëse janë për të qëndruar apo për t’u larguar nga pozitat e tyre, kryetarët aktualë.

Lidhur me situatën e sigurisë, gjithçka duket e qetë deri më tani.

Zëvendësdrejtori i policisë për veriun Veton Elshani, tha për Klankosova.tv se nuk është shënuar asnjë incident.

“Nuk ka pasur probleme dhe nuk presim që të ketë”, tha Elshani për Klankosova.tv

Deri më tani se interesimi për të votuar të qytetarëve duket se është i ulët.

Video nga Paradoks

"Jam politikani i parë që jam deklaru publikisht që jam ateist": Dardani flet gjerësisht për bindjet e tij e hoxhallarët, bën krahasimin me vende tjera - "Bota kish qenë ma e mirë"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci