Të fundit

Ambasadori francez viziton Qendrën e Votimit në Mitrovicë të Veriut

Ambasadori francez, Oliver Guerot, vizitoi Qendrën e Votimit në Komunën e Mitrovices se Veriut.

Në katër komunat veriore, është duke vazhduar procesi i votimit për shkarkimin e kryetarëve, raporton Klan Kosova.

Numri i Qendrave të Votimit në komunën e Zubin Potokut është 5, Leposaviqit 8, në Zveçan 5 dhe në Mitrovicën e Veriut 5.

Në përgjithësi, numri i Qendrave të Votimit në këto katër komuna është 23, me gjithsej 63 vendvotime.

Video nga Paradoks

"Jam politikani i parë që jam deklaru publikisht që jam ateist": Dardani flet gjerësisht për bindjet e tij e hoxhallarët, bën krahasimin me vende tjera - "Bota kish qenë ma e mirë"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci