Të fundit

Guerot thotë se komentet për procesin e votimit do t’i jap në fund të ditës

Ambasadori francez, Oliver Guerot, është duke i vizituar Qendrat e Votimit në komunat veriore.

Ai tha se këtë po e bën si përfaqësues i ambasadave të Bashkimit Evropian dhe Turqisë, dhe se nuk mund të komentojë momentalisht, por këtë do të bëj në fund të ditës.

“Unë jam këtu si përfaqësues i ambasadave të Bashkimit Evropian dhe Turqisë jemi organizuar që të vijmë këtu dhe të vizitojmë qendrat e votimit, disa i kam vizituar këtu në Mitrovicë të Veriut dhe më pas do të shkojë edhe në Zveçan”, u shpreh Guerot.

“Nuk jam po ashtu në pozitë që të komentoj dhe të flasë në atë se çfarë kam parë sot të gjitha këto do të mblidhen në fund të ditës, është me rëndësi që të kemi opinionin tonë se si gjërat janë duke shkuar”, tha gjithashtu amabsadori francez.

Video nga Paradoks

"Jam politikani i parë që jam deklaru publikisht që jam ateist": Dardani flet gjerësisht për bindjet e tij e hoxhallarët, bën krahasimin me vende tjera - "Bota kish qenë ma e mirë"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci