Të fundit

Bunjaku-Rexhepi në mërgatë bashkë me Abdixhikun: Kosova s’është siç e do Diaspora, shpresë LDK-ja

Deputetja nga radhët e LDK-së Valentina Bunjaku Rexhepi, ka bërë të ditur se ajo bashk me kryetarin e LDK-së Lumir Andixhiku si dhe anëtarë të tjerë gjatë ditës së djeshme kanë qenë në Munih të Gjermanisë.

“Kosova e tyre nuk është si e duan ata dhe ne! Vendi ynë meriton më shumë dhe LDK është shpresa e rikthimit. Njëzëri dhe të entuziazmuar u dakorduam për rikthimin e vërtetë. Bashkëbiseduam dhe u zotuam për angazhim të përbashkët”, shkroi ajo në Facebook.

“Munih falemnderit për mikpritjen e madhe dhe të ngrohtë”, përfundoi Bunjaku.

 

Video nga Paradoks

"Jam politikani i parë që jam deklaru publikisht që jam ateist": Dardani flet gjerësisht për bindjet e tij e hoxhallarët, bën krahasimin me vende tjera - "Bota kish qenë ma e mirë"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci