Të fundit

Krasniqi prezanton tre anëtarët më të rinj të PDK-së në mërgatë

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës Memli Krasniqi, i ka prezantuar tre anëtarët më të rinj të kësaj partie në mërgatë.

Bëhet fjalë për Eron Muhaxherin, Arlind Kuçicën dhe Drin Çekun.

Krasniqi për ta dha vlerësime të larta.

“Drini, Arlindi dhe Eroni janë shembuj të suksesit dhe progresit të gjeneratës së re të mërgimtarëve tanë nëpër të gjithë botën – e që megjithatë jetojnë me mall e dashuri për Kosovën. PDK u ka krijuar hapësirën, e të rinjë e të reja si këta, po i bashkohen çdo ditë platformës tonë politike, që përgatitjen dhe shkathtësitë e tyre t’i vënë në shërbim të atdheut tonë të përbashkët: Kosovës!”, tha Krasniqi.

I pari i PDK-së tha se ndihet pafundësisht krenar me rininë tonë në mërgatë.

 

Video nga Paradoks

"Jam politikani i parë që jam deklaru publikisht që jam ateist": Dardani flet gjerësisht për bindjet e tij e hoxhallarët, bën krahasimin me vende tjera - "Bota kish qenë ma e mirë"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci