Të fundit

Vetëaksident në Rixhevë të Klinës – lëndohen dy persona

Dy persona kanë mbetur të lënduar, pas një vetëaksidenti të ndodhur në Rixhevë të Klinës.

Këtë për Paparacin e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës, Driton Rugova.

Rugova tha se vetëaksidenti ka ndodhur rreth orës 13:00 dhe se njësiti rajonal i trafikut është duke u marrë me rastin.

Video nga Paradoks

"Jam politikani i parë që jam deklaru publikisht që jam ateist": Dardani flet gjerësisht për bindjet e tij e hoxhallarët, bën krahasimin me vende tjera - "Bota kish qenë ma e mirë"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci