Të fundit

“Mëngjese si ky”, Diola Dosti zbulon surprizën romantike nga Erolld Belegu

Diola Dosti është zgjuar ditën e sotme me një surprizë tepër romantike nga partneri i saj Erolld Belegu.

Bizesmeni i ka dhuruar një buqetë me lule dhe Diola nuk ka ngurruar që ta publikojë në Insta Story, duke e falënderuar publikisht partnerin e saj.

“Mëngjese si ky. Faleminderit Erolld Belegu”, shkruan nutricionistja.

Nga ana tjetër edhe Erolldi e ka ripostuar foton dhe ka shoqëruar me këngën e Montell Jordan, “This is how we do it” (kështu e bëjmë ne).

Kujtojmë se romanca e tyre nisi vetëm para disa muajsh dhe që prej asaj kohe dyshja herë pas here postojnë fragmente nga përditshmëria e tyre.

Video nga Paradoks

"Jam politikani i parë që jam deklaru publikisht që jam ateist": Dardani flet gjerësisht për bindjet e tij e hoxhallarët, bën krahasimin me vende tjera - "Bota kish qenë ma e mirë"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci